Gyula nyerte az Év Turisztikai Települése címet a szallas.hu versenyén

2021. december 17. 10:34 | behir.hu

Görgényi Ernő, Gyula polgármestere a hivatalos közösségi oldalán tette közzé a hírt, hogy Gyula nyerte az Év Turisztikai Települése címet a szallas.hu versenyén.

Mint arról Görgényi Ernő beszámolt, rendhagyó keretek közé szorította a járványhelyzet az idén 9. alkalommal megrendezésre kerülő Év Szállása versenyt. A körülményekre való tekintettel, 2021-ben a szakmai zsűri véleményét és a szállás adatlapokon elérhető, közel másfél millió vendégértékelést vették számításba a döntések során.
 
Gyula nyerte az Év Turisztikai Települése címet, valamint az Év Szállása és Turizmus Kiválóságai Online Díjátadó Gálán az apartmanok, panziók, vendégházak kategóriában a szakmai díjazottak között a második helyet érdemelte ki a gyulai Castellum Panzió.
 

További programok »

Gyula

Imádja Gyulát a dán zenész-tartalomgyártó

Frederik Cornelius régóta dolgozik azon, hogy megmutassa nekünk magyaroknak, hogy milyen csodálatos országban élünk. A dán fiatal rengeteget foglalkozik a magyar gasztro- és borkultúrával emellett bejárja hazánk népszerűbb és kevésbé ismert tájait. Most Gyulát fedezi fel épp és nagyon tetszik neki.
11:20
FEL