Gyermeknapi horgászversenyekre várják a kis pecásokat

2024. május 20. 07:44 | Such Tamás

A Körösvidéki Horgász Egyesületek Szövetsége (KHESZ) és a KHESZ IFI Klub, jó néhány helyszínen gyermeknapi horgászversenyt hirdetett meg.

Május 26-án, a jövő vasárnap Békéscsabán, az Élővíz -csatorna melletti a szoborsétánynál várja a KHESZ Ifi Klub a fiatal horgászokat
Program és helyszíni regisztráció:

08:00 regisztráció (Élővíz csatorna békéscsabai szakasza, Szoborsétánynál)
08:10 sorsolás
08:30 horgászhelyek elfoglalása és felkészülés
09:00 horgászat kezdete
12:00 horgászat vége, mérlegelés a verseny végén
13:00 eredményhirdetés
A programra előzetes jelentkezést nem kérünk. A horgászversenyre nevezési díj nincs és a nevezéseket a helyszínen fogadjuk. A horgászverseny finomszerelékes, egyéni, egy darab horgászkészséggel.

A verseny nyílt és más városokból érkező gyerekeket is várnak a horgászversenyre.

Íme, a többi időpont és helyszín: ITT!

További programok »

Sport

Sima vereséget szenvedett, az 5-8. helyért folytathatja a Békéscsabai KK

A Békéscsabai KK kedden este a NEOsport Kozármisleny SE otthonában lépett pályára a férfi kosárlabda NB I/B Zöld csoport negyeddöntőjének harmadik mérkőzésén. A viharsarki együttes 102–68-ra kikapott, így a folytatásban az 5-8. helyért küzdhet, a baranyaiak 3–0-val lezárták a párharcot és bejutottak a legjobb négy közé.
09:42
FEL