Gödöllőn voltak eredményesek a csabai atléták

2024. május 8. 08:24 | behir.hu

Gödöllőn rendezték meg a keleti régiós serdülő versenyt, ahol a szereplés a klub jövőjét is fémjelzi.

Urbanikné Rosza Mária így értékelte dobogós helyezett versenyzőit:

Mézes Virág Emese 1500 m akadályon nagyon bátran végig vezetett, egyéni csúccsal győzött. Alföldi Sára Kata 3000 m gyaloglásban idei szabadtéri legjobbjával szerzett aranyérmet. Bende Zsombor 2000méteren nagyon izgalmas hajrában 1 századdal elmaradva új egyéni csúccsal lett bronzérmes.

Tóth Sándor is örömmel számolt be Sztraczinszki Lili és Mázor Milán egyéni csúccsal elért ezüstérméről.

Benkő Balázs utánpótlásedző versenyzője szintén egyéni csúccsal lett ezüstérmes 600 méteren.

 

 

Forrás: Kopp Békéscsabai Atlétikai Club

 

További programok »

Sport

Igazi bulihangulat a homokban: strandkézi a Gyulai Várfürdőben

Dübörgő zene, 34 fokos kánikula és látványos gólok jellemezték a hétvégén megrendezett V. Békés Vármegyei Strandkézilabda Fesztivált. A Gyulai Várfürdő homokos pályáján hat női és hat férfi csapat gyűlt össze, hogy a kupákért és a strandos ajándékokért harcoljanak – na meg felhőtlenül kikapcsolódjanak.
16:52
FEL