Fekvőrendőrök kerültek a Justh Gyula utcába

2024. július 12. 17:07 | behir.hu

A forgalomlassító bordákat a lakók kérésére helyezték ki az egyirányú, de frekventált helyen lévő, nagy forgalmú utcába.

– Jó hír a Justh Gyula utca lakóinak, kérésüket figyelembe véve két forgalomlassító borda került kihelyezésre a közlekedésbiztonság javítása érdekében. Kérem a csabaiakat, vezessenek óvatosan és tartsák be a közlekedési szabályokat! – osztotta meg közösségi oldalán Szarvas Péter polgármester.
 
Forrás: FB/Szarvas Péter

További programok »

Itthon

Arcon könyökölte a kalauzt egy román férfi

Közfeladatot ellátó személy elleni erőszak és súlyos testi sértés miatt emelt vádat a Gyulai Járási Ügyészség és vádiratában próbaidőre felfüggesztett börtönbüntetés kiszabására tett indítványt egy Romániában élő, román állampolgárságú 29 éves büntetlen előéletű férfival szemben. A vádlott jegy nélkül utazott egy nemzetközi vonaton, majd miután Lőkösházán leszállították, súlyosan bántalmazta a kalauzt.
2026. május 25. 18:24
FEL