Eltűnt személyt keres a Békési Rendőrkapitányság

2022. március 17. 20:24 | behir.hu

Eltűnt az 59 éves köröstarcsai lakosú Papp Gyula. Ehhez kéri a rendőrség a lakosság segítségét.

A Békési Rendőrkapitányság keresi az 59 éves köröstarcsai Papp Gyulát. Az ősz hajú, elől kopaszodó férfi 2022. március 16-án délelőtt ment el otthonról és azóta nem ment haza. Amikor elindult egy sötétkék pulóver, világoskék melegítőnadrág és ugyanilyen színű klumpa volt rajta.

Az ismeretlen helyen tartózkodó férfi betegsége miatt térben és időben nem tud tájékozódni. Emellett olyan információ is felmerült vele kapcsolatban, hogy kapott egy vajszínű kabátot és egy baseball sapkát is. 

A rendőrség kéri, hogy aki eltűnése óta bárhol látta Papp Gyulát, vagy tudja, hol van, tegyen bejelentést a Békési Rendőrkapitányságon (Békés, Rákóczi utca 13., 66/411-644), vagy hívja 112-es segélyhívót. Emellett a „Telefontanú” 06/80/555-111-es ingyenes telefonszámán is a nap 24 órájában fogadják a hívásokat. 

Forrás: police.hu

További programok »

Kék hírek

Gyászol a rendőrség: Elhunyt dr. Gulyás Zsolt dandártábornok

Életének 54. évében elhunyt dr. Gulyás Zsolt rendőr dandártábornok, a Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság vezetője. A főkapitány szolgálati helyén, munkavégzés közben lett rosszul, kórházba szállították, azonban a gondos orvosi ellátás ellenére életét vesztette.
2026. május 12. 14:55
FEL