Doboz és Sarkad külterületén történt baleset

2020. augusztus 7. 10:34 | behir.hu

Békés megyében, 2020. augusztus 6-án két személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetről érkezett bejelentés a rendőrségre.

Doboz külterületén, 10 óra 30 perc körül elesett és könnyű sérülést szenvedett egy kerékpáros.

Sarkad külterületén, 11 óra 45 perc körül egy személygépkocsi áttért a menetiránya szerinti bal oldali forgalmi sávba és érintőlegesen összeütközött a neki szemből érkező gépkocsival. A vétlen autó mögött közlekedő személygépkocsi vezetője azért, hogy vele ne ütközött össze a bal oldalra áttért jármű, árokba kormányozta a kocsiját. A balesetnek egy sérültje van, az árokba hajtó autó utasa szenvedett könnyű sérülést. A balesetet okozó személygépkocsi vezetője elhajtott a helyszínről, de a rendőrök azonosították és előállították A férfi ellen segítségnyújtás elmulasztása miatt büntetőeljárás indult.

Forrás: police.hu

Ezek is érdekelhetik

További programok »

Itthon

Dallas, kicsit másképp – Meglovasították Dzsokit, a pónilovat

Kisebb értékre elkövetett lopás vétsége miatt emelt vádat a Szarvasi Járási Ügyészség és vádiratában próbára bocsátás intézkedés alkalmazására tett indítványt egy 65 éves és egy 28 éves büntetlen előéletű örménykúti férfi ellen, akik egy elszökött pónit fogtak be azért, hogy eladják azt.
13:03
FEL