Csabán az utcán, Városerdőn egy vendéglátóhelyen balhézott egy férfi

2025. június 16. 15:06 | behir.hu

Békéscsabán, a Szegfű utcában egy háznak, míg Gyula-Városerdőn egy vendégnek esett neki egy férfi.

Békéscsabán, a Szegfű utcában június 13-án este egy férfi szidalmazott, fenyegetett egy másik férfit, és kézzel ütötte a házának kerítését, redőnyét – számolt be az esetről a rendőrség. Az erőszakos ember ellen a Békéscsabai Rendőrkapitányság garázdaság miatt büntetőeljárást indított, és rendőrségi fogdába vitték, mert nem fizetett be egy korábbi bírságot és a bíróság átváltoztatta azt elzárásra.

Gyula-Városerdőn, egy vendéglátóhelyen 2025. június 14-én délután két vendég szóváltásba keveredett egymással. A vita tettlegességig fajult, mindketten súlyosan megsérültek. A Gyulai Rendőrkapitányság súlyos testi sértés bűntett miatt nyomozást rendelt el és vizsgálja a konfliktus körülményeit.

További programok »

Kék hírek

Kétszer ugrott a tolató autó motorháztetejére a békési férfi

Közlekedés biztonsága elleni bűntett miatt emelt vádat a Gyulai Járási Ügyészség egy 21 éves békési fiatalember ellen. A büntetlen előéletű, ittas férfi egy mozgó személyautó motorháztetejére ugrott fel, amivel nemcsak a sofőrt ijesztette meg, de a közlekedés biztonságát is súlyosan veszélyeztette.
2026. április 1. 10:57
FEL