Megtisztelő felkérést kapott Baran Ádám. A Békéscsabai Röplabda SE elnöke lesz a magyar férfi röplabda válogatott csapatvezetője a hétvégén Norvégiában rendezendő Európa Bajnoki selejtezőtornán. A megbízás komoly sportdiplomáciai siker, hiszen az eseményen számos neves Európai sportvezető jelen lesz.
- Mindig felemelő a nemzeti színeket képviselni és a magyar himnuszt hallgatni egy válogatott eseményen. Büszke vagyok, hogy én vezethetem a magyar delegációt, mindez a Békéscsabán végzett munkám elismerése is. Igyekszem legjobb tudásom szerint ellátni a feladatot, valamint az ott szerzett információkat és tapasztalatot kamatoztatni később, az itthoni tevékenységem során - mondta Baran Ádám.
Csabai sportvezető a magyar delegáció élén
2016. május 18. 12:40
| Fekete Kata
Ezek is érdekelhetik
Országos bajnok a BRSE U17-es csapata – galériával
2026. június 7. 18:45
Hazai pályán küzd az éremért: országos döntőben a BRSE U17-es csapata
2026. június 5. 15:47
Újabb jelentős partner támogatja a BRSE-t
2026. május 14. 11:33
Negyed százada gazdagítja a várost a Békéscsabai Röplabda Sportegyesület
2025. szeptember 27. 12:11