Aláírta azt a hozzájáruló nyilatkozatot Szarvas Péter polgármester, amely az önkormányzati tulajdonú, Gyulai úti vívócsarnok bővítéséről szól. Az Alföld Vívóakadémia 7 millió forintos támogatást nyert el, amelyből egy 80 négyzetméteres edzőteremmel bővül a sportcsarnok melletti létesítmény. Az új edzőterem a csarnokot használó sportolók erőnléti felkészítését segíti majd, kiegészítve a vívóedzéseken folyó magas fokú szakmai munkát.
Bővítik a vívócsarnokot
2016. május 18. 11:10
| Varga Diána
Ezek is érdekelhetik
Vívás: Értékes érmeket szereztek a „plovdívák”
2017. április 19. 19:05
Jönni vagy nem jönni – Mi a helyzet a betervezett üzletekkel?
2026. június 20. 16:25
Szarvas Péter: Békéscsaba biztonságos város
2026. június 19. 12:51
Lakossági fórum a Dobozi úti kerékpárút felújításáról: Pár nap és indul a munka
2026. június 18. 11:07