Békés megyében történt: Három közlekedési baleset, két súlyos, egy könnyű sérült

2019. augusztus 11. 12:19 | behir.hu

Békés megyében augusztus 10-én három személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetről érkezett bejelentés a rendőrségre.

Szarvason, a Dózsa György utca és a Kossuth Lajos utca kereszteződésében, 9 óra 30 perc körül összeütközött egy személygépkocsi és egy elektromos kerékpárral közlekedő nő. A nő súlyosan megsérült - számol be a police.hu.

Békéscsabán, a Lencsési úton, 15 óra 20 perckor motorkerékpáros személygépkocsival ütközött, a motor vezetője súlyos sérülést szenvedett.

Gyulán, a Mátyás király utcában, 19 óra körül egy személygépkocsi elsodort egy gördeszkás fiút, a 13 éves gyermek könnyebben megsérült.

 

További programok »

Itthon

Ez már ide nem kell – Elbontják a Csabai Piac elavult pavilonsorát

Az elmúlt években szinte teljesen megújult a piac, amely ma már a 21. századi igényeknek is megfelel. A piac két része között azonban máig áll egy üzletsor, amely már nem illeszkedik a környezetbe. Ezt most elbontják, a helyét pedig egy nyitott, szabad terület veszi át, amely egyaránt kedvező lesz az árusok és a vásárlók számára.
2026. március 18. 17:55
FEL