Balesetnél helyszíneltek a rendőrök Újkígyóson és Békéscsabán

2021. október 29. 11:04 | behir.hu

Békés megyében október 28-án három személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetről érkezett bejelentés a rendőrségre.

Újkígyóson, a Petőfi utcában 10 óra körül egy személygépkocsi tolatás közben nekiütközött egy kerékpáros nőnek. A biciklis nő könnyű sérülést szenvedett - tájékoztatott a rendőrség.

Három órával később Békéscsabán, a Dedinszky utca és a Dobozi utca kereszteződésében egy személyautó vezetője nem adott elsőbbséget egy kerékpáros fiatal lánynak és összeütköztek. A balesetben a lány könnyebben megsérült.

Békéscsaba külterületén, a 44-es számú főúton 15 óra körül egy személygépkocsival közlekedő férfi hátulról nekiütközött egy másik autónak. Az egyik jármű vezetője nyolc napon belül gyógyuló sérülést szenvedett.

További programok »

Kék hírek

A vezetőfülkében utazott a drog

Az M7-es autópályán a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) Bevetési Igazgatóságának pénzügyőrei jelentős drogszállítmányt vontak ki a forgalomból. Több mint 44 kilogramm marihuána lapult egy teherautó-sofőr fekhelyén.
2025. december 23. 06:22
FEL