Balesetek Gyulán, Csabacsűdön, Nagyszénáson és Szarvason

2019. december 8. 09:27 | behir.hu

Békés megyében, 2019. december 7-én négy személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetről érkezett bejelentés a rendőrségre.

Gyulán, a Nürnbergi utca és az Ajtóssy Albert utca kereszteződésében, 8 óra 15 perc körül egy személygépkocsi összeütközött egy elektromos kerékpárral közlekedő férfival, aki elesett és könnyű sérülést szenvedett.

Csabacsűdön, a Szabadság utca és az Iskola utca kereszteződésében, 8 óra 30 perc körül egy személyautó vezetője nem adott elsőbbséget és nekiütközött egy kerékpáros férfinak. A mentők a biciklist súlyos sérüléssel vitték kórházba.

Néhány perccel később, Nagyszénás külterületén egy személygépkocsi elütött egy őzet, majd letért az útról és fának ütközött. A balesetben a jármű egyik utasa könnyebben megsérült.

 

Fotó: police.hu

 

Szarvas külterületén, 16 óra 15 perc körül egy személygépkocsi lesodródott az útról, majd megállt egy mezőgazdasági területen. Az autó vezetője és utasa is könnyű sérülést szenvedett.

 

Fotó: police.hu

 

 

Forrás: police.hu

További programok »

Itthon

Ezúttal a 3 és 77 éves köztiek gitároztak a kéken megvilágított Csabagyöngyében

A Ragyogjon kékben! egy amerikai kezdeményezés, amely az autizmussal élő társainkra hívja fel a figyelmet. A nemzetközi akció keretében április 2-án, az autizmus világnapján a világ számos nagyvárosában egy-egy szimbolikus középületet kék fénnyel világítanak meg. Ebből az alkalomból, Békéscsabán idén is közel 80 gitáros adott közös koncertet a Csabagyöngyében.
2026. április 2. 20:21
FEL