Baleset Békéscsabán és egyedi azonosító jellel visszaélés Battonyán

2018. február 25. 10:19 | behir.hu

Békéscsabán, a Franklin utcában, február 24-én, 14 óra 15 perc körül személyautó kerékpárossal ütközött. A balesetben a biciklis férfi, akinél felmerült a gyanúja annak, hogy ittasan közlekedett, súlyos sérülést szenvedett. A baleset körülményeit a Békéscsabai Rendőrkapitányság vizsgálja.

A battonyai közúti határátkelőhelyen február 24-én, 12 óra 30 perckor kilépésre jelentkezett egy bolgár állampolgár. A járművet, amit vezetett, korábban kivonták a forgalomból, az ellenőrzéskor a gyanú szerint nem az eredetileg rá kiadott rendszám volt rajta. A Mezőkovácsházi Rendőrkapitányság a férfi ellen egyedi azonosító jellel visszaélés gyanúja miatt indított büntetőeljárást.

 

Forrás: police.hu

További programok »

Itthon

A Kossuth szobornál jártak a csabai ovisok – galéria

Már az óvodások is ismerkednek az 1848/49-es forradalom és szabadságharccal, a fiúk a korszak hőseit, a lányok a kézműves feladatokat kedvelik leginkább. Békéscsaba óvodásai pénteken látogattak el Kossuth Lajos szobrához, ahol honvéd hagyományőrzők avatták be őket a múlt pillanataiba.
17:40
FEL