A magyar taekwondo szövetség alelnöke tartott övvizsgát Magyarbánhegyesen

2019. december 24. 13:10 | behir.hu

Huszonhét Békés megyei sportoló vizsgázott az eseményen.

Máté Zoltán 7. danos nagymester, a Magyar ITF Taekwondo Szövetség alelnöke övvizsgát tartott Magyarbánhegyesen december 20-án – számolt be Nagy László 4 danos mester.

A magasabb övekre huszonhét sportoló vizsgázott Békés megyéből. A rendezvény házigazdája Tamás József 5. dan nemzetközi mester volt , aki jó "gazda módjára " egyben vendégül is látta a  vizsgázókat.

Kétegyházáról nyolcan vizsgáztak, mindnyájan sikerrel teljesítették a feladatokat. Simonka Rajmund a mezőnyből egyedüliként kettős előléptetést kapott, míg Árgyelán Szofi és Szelezsán Hanna kemény küzdelemben megszerezte a zöld öv és a zöld öv kék csíkot.

Máté Zoltán nagymester elégedett volt a csapat felkészültségével és a sportolók fegyelmezettségével.

További programok »

Sport

Igazi bulihangulat a homokban: strandkézi a Gyulai Várfürdőben

Dübörgő zene, 34 fokos kánikula és látványos gólok jellemezték a hétvégén megrendezett V. Békés Vármegyei Strandkézilabda Fesztivált. A Gyulai Várfürdő homokos pályáján hat női és hat férfi csapat gyűlt össze, hogy a kupákért és a strandos ajándékokért harcoljanak – na meg felhőtlenül kikapcsolódjanak.
16:52
FEL