A fenntartható hazai – Ligeti Vásár – galériával

2024. június 8. 17:50 | Bere Mátyás

Szombaton ismét Ligeti Vásár volt a Körösök Völgye Natúrparkban. Ahogy eddig, most is a fenntarthatóság, a természet közelsége és a jó hangulat volt a középpontban. Természetesen az árusok igyekeztek portékájukkal megmutatni a helyi, színvonalas, zöld és finom portékákat.

A vásáron a palántáktól a sajtokon át a horgolt portékáig sok mindennel lehetett szemezgetni, a szevezők emellett kézműveskedés és kenuzás lehetőségét is a látogatók rendelkezésére bocsátották. 

Sokan a kóstolókon át jutottak el a vásárlásig, de jó néhányan ismerőshöz érkeztek költeni. Mostanra a friss gyümölcs, a méz és az idei befőttek is megjelentek a termelői piacon.

Galéria

 

 

 

További programok »

Itthon

Szidalmazta a vele szemben jogszerűen eljáró rendőröket egy csabai nő

Becsületsértés 6 rendbeli vétsége miatt a Békéscsabai Járási Ügyészség vádirata alapján 8 hónap időtartamú végrehajtandó fogházbüntetésre és a közügyek gyakorlásától 2 évi eltiltásra ítélt nem jogerősen a Békéscsabai Járásbíróság előkészítő ülésén egy büntetett előéletű 51 éves békéscsabai nőt, aki azonos alkalommal hat rendőr becsületébe is belegázolt.
09:29
FEL