22 határsértő Battonyánál

2017. szeptember 9. 11:25 | behir.hu

Romániából a zöldhatáron át érkezett külföldieket fogtak el és állítottak elő a rendőrök Békés megyében.

Békés megyében, Battonyánál 2017. szeptember 9-én két órán belül 22 illegális migránst fogtak el a rendőrök. Először 1 óra 45 perckor 21, majd 3 óra 25 perckor egy külföldit ellenőriztek. Mindannyian illegálisan, a zöldhatáron gyalogoltak át Romániából. Egyikük sem tudta hitelt érdemlően igazolni a személyazonosságát és azt, hogy jogszerűen tartózkodik Magyarországon. A rendőrök előállították őket a Battonya Határrendészeti Kirendeltségre, ahol megkezdődött a meghallgatásuk.

Forrás:police.hu

További programok »

Itthon

Lépj be Mátyás király udvarába – középkori családi nap az MCC-ben

Középkori hangulat, történelmi előadások és interaktív programok várták az érdeklődőket az MCC békéscsabai családi napján. Az idei rendezvényt Mátyás király udvara köré építették, így a látogatók egy délután erejéig a reneszánsz kor világába csöppenhettek vissza.
2026. június 27. 18:20
FEL