Mint ahogy arról korábban írtunk, véget ért a bajnoki szezon a városi kispályás bajnokságokban. Utolsóként a 3. csoportot Cyclo-Popy’s csapata nyerte meg az aranyérmet és biztosította helyét a Szuperkupa mezőnyében. Ezzel az is eldőlt, hogy a pénteki torna csoportküzdelmeiben az 1. csoportban ismét diadalmaskodó és a legjobbak csatáját tavaly is megnyerő Gyöngy Presszó, valamint a sorozatban két osztályt ugró Futizo Kft. (5. csoport) lesz majd az ellenfele. A másik hármast a feljutás után ismét bajnoki címet szerző IFC (2. csoport) és TÍM Fc (4. csoport) mellett a legalacsonyabb osztályban győzedelmeskedő Linamar-LTH (6. csoport) alkotja.
A program 17 órakor a 2025/26-os bajnoki szezon eredményhirdetésével kezdődik, ezt követően 17:30-tól indulnak a Szuperkupa mérkőzései a Tréning Center műfüves pályáin. A csoportmérkőzéseket követően az első két helyezett jut az elődöntőbe, majd a két vesztes a bronzmérkőzésen, a két győztes pedig a döntőben lép pályára.
A Szuperkupa programja:
Június 26. (péntek)
17:30 Gyöngy Presszó – Futizo Kft. (1-es pálya)
17:30 IFC – Linamar–LTH (2)
18:10 Futizo Kft. – Cyclo-Popy’s (1)
18:10 Linamar–LTH – TÍM Fc (2)
18:50 Cyclo-Popy’s – Gyöngy Presszó (1)
18:50 TÍM Fc – IFC (2)
19.45 1. elődöntő – Az A-csoport 1. helyezettje – A B-csoport 2. helyezettje (1)
19.45 2. elődöntő – A B-csoport 1. helyezettje – Az A-csoport 2. helyezettje (2)
20:25 Bronzmérkőzés – A két elődöntő vesztese (2)
20:25 Döntő – A két elődöntő győztese (1)
21:10 A Szuperkupa eredményhirdetése