Szent Mihály napi forgatag: Családi napot szervezett a FICSAK

2024. október 12. 18:18 | Osgyán Ágnes

Ismét családi napra várta az érdeklődőket a Fiatal Családosok Klubja Békéscsaba Alapítvány szombaton délután. A rendezvényen lehetőség volt többek között kézműveskedésre, de az ugrálóvár és az arcfestés sem maradt ki a programok közül.

Az alapítvány célja, hogy ingyenes és minőségi programokat biztosítsanak a látogatók számára a szórakozás és kikapcsolódás érdekében. A szervezők úgy vélik, hogy a családoknak nagy szükségük van az ilyen jellegű programokra.

– A közös időtöltés és az élmények mindig pozitív hatással vannak a résztvevőkre, így próbáljuk elősegíteni a családok kohéziójának megerősödését – fogalmazott Dénes Éva, a FICSAK Békéscsabai Alapítvány munkatársa. Hozzátette: a szervezet rendezvényei egyre nagyobb népszerűségnek örvendenek, a Szent Mihály napi forgatagra a megye több pontjáról érkeztek családok.

Többen rendszeresen részt vesznek az alapítvány programjain. A szervezők minden alkalommal változatos programokkal várják az érdeklődőket, de vannak visszatérő foglalkozások is, mint például a festés és a kézműveskedés. Az egyik látogató, Mike Mónika kérdésünkre kiemelte: nagyon jó kezdeményezésnek tartja a családi napokat, mivel gyermekével minden alkalommal nagyon jól érzik magukat.

 

Galéria

 

 

További programok »

Itthon

Megtört a jég: idegenben is győzött a Békéscsaba 1912 Előre

A BVSC-Zugló együtteséhez látogatott a Békéscsaba 1912 Előre csapata a labdarúgó NB II 19. fordulójában vasárnap. A mérkőzés egyetlen gólját a 72. percben Daru Bence szerezte, aki ezzel első találatát ünnepelhette a lila-fehérek színeiben. A siker kettős örömet jelentett: a csapat először tudott idegenben győzni ebben a szezonban, és Daru Bence is betalált, így végül 1–0-s győzelemmel ért véget a mérkőzés.
17:19
FEL