Oszlopnak hajtott egy autó a 47-es főúton vasárnap délelőtt

2022. április 3. 11:34 | behir.hu

Körösladány közelében van szükség tűzoltói beavatkozásra.

 
Villanyoszlopnak ütközött egy személyautó a 47-es főút Szeghalom és Körösladány közötti szakaszán – tájékoztatott az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság. Az oszlop rádőlt a járműre, amelyben ketten utaztak. Mindketten ki tudtak szállni. A balesetnél a szeghalmi hivatásos tűzoltók végzik a műszaki mentést. Az egység áramtalanította a gépkocsit.

További programok »

Kék hírek

Vascsővel nyomatékosította érveit a szarvasi férfi, milliós a kár

Újabb eseménydús napokon vannak túl a Békés vármegyei rendőrök. Az elmúlt hétvége mérlege kábítószergyanús sofőr előállítása, egy szarvasi parkolóban történt milliós rongálás, valamint egy Gyomaendrődről Dobozig tartó, engedély nélküli autós utazás volt.
2026. június 22. 16:00
FEL