Nem működik a SimplePay a MÁV alkalmazásban és az Elvirán

2023. december 27. 10:38 | behir.hu

Nem működik az OTP SimplePay kártyás fizetés a MÁV alkalmazásban és az Elvirában, a szolgáltató megkezdte a hiba elhárítását - közölte a Mávinform szerda délelőtt Facebook-oldalán.

Azt írták, a jegykiadó automatáknál és a pénztáraknál zavartalan a jegyértékesítés, és a vonatokon a hibára hivatkozva pótdíj nélkül válható menetjegy.

A sikertelen jegyvásárlásokat a MÁV-START megvizsgálja, és intézkedik a többszöri vásárlások esetén az automatikus visszafizetésről az online fizetésnél használt bankszámlára - tudatták.

További programok »

Itthon

Meggyújtották a negyedik gyertyát – Ünnepekre fel, Békéscsaba!

Immár négy gyertya ég Békéscsaba városának adventi koszorúján. Ez azt jelenti, hogy rendkívül közel van a karácsony. Az összegyűlteket Szarvas Péter polgármester köszöntötte, aki jókívánságokat intézett az emberek felé. Az est a Békéscsabai Jókai Színház művészeinek műsorával folytatódott.
2025. december 21. 17:38
FEL