Négy határsértőt fogtak el Békés megyében

2020. május 22. 09:28 | behir.hu

A férfiak indiai állampolgárnak vallották magukat, de személyazonosságukat és azt, hogy jogszerűen tartózkodnak Magyarországon, nem tudták hitelt érdemlően igazolni.

Békés megyében, Dombegyház külterületén, 2020. május 22-én 4 óra 45 perc körül, lakossági bejelentést követően ellenőriztek a rendőrök négy külföldit.

A férfiak indiai állampolgárnak vallották magukat, de személyazonosságukat és azt, hogy jogszerűen tartózkodnak Magyarországon, nem tudták hitelt érdemlően igazolni. A rendőrök előállították őket a Battonya Határrendészeti Kirendeltségre, ahol idegenrendészeti eljárás indul ellenük. 

Forrás: police.hu

További programok »

Kék hírek

Kannabiszt termesztő békéscsabai őstermelő ellen emeltek vádat

A Békés Vármegyei Főügyészség kábítószer-kereskedelem bűntette miatt emelt vádat azzal a 33 éves, békéscsabai férfival szemben, aki öt éven át több mint 1000 kendernövényt termesztett és a marihuána értékesítéséből közel 5,5 millió forintot keresett.
2026. július 31. 11:05
FEL