Ne nézd tétlenül, hogy másokat bántanak

2024. augusztus 26. 06:35 | behir.hu

Figyelemfelkeltő kisvideót osztott meg a legnagyobb videómegosztó portálról a Békés vármegyei rendőrség. A kisfilm az iskolai bántalmazás elleni felkészültségre és bűnmegelőzésre hívja fel a tanulók és a szülők figyelmét.

A vármegyei rendőrség facebook oldalán megjelentetett bejegyzésben ez olvasható: 

"A gyermek az első. Nemsokára kezdődik az iskola, sok családnál ez a hétvége is azzal telik, hogy tanszereket vásárolnak, mindent összekészítenek, amire szükség lehet a suliban. Mi is ajánlunk egy kis útravalót, nem árt néhány jótanácsot is bepakolni a kicsik és nagyok táskájába. Osztani ér! Legyenek a gyerekeink jó csapatban, és ismerjék fel azokat a helyzeteket, amikor felnőttek segítségét kell kérniük!"

 

 

További programok »

Itthon

Szentháromság vasárnapja hitvalló menettel és gyertyagyújtással

Szentháromság vasárnapján, immár harmadik alkalommal gyűltek össze a hívek a békéscsabai Szentháromság-szobornál. Az idei esemény azonban rendhagyó volt: a templomtól induló, hitvalló közös menet után most első alkalommal tartottak vasárnap esti gyertyagyújtást a békében és egységben élő városért.
2026. június 1. 15:09
FEL