A Békéscsabai BSI Futónagykövetek tagjai egy közös, esti futással ünnepelték Szent Iván éjjelét. A hét kilométer hosszú, belvárosi útvonalon az amatőr futók együtt mozoghattak kedden este, miközben az esemény célja a futás népszerűsítése, a rendszeres testmozgás ösztönzése és a közösségépítés volt. A nagy meleg ellenére több mint harmincan jelezték részvételi szándékukat.