Mezőkovácsházán és Békéscsabán balesetnél helyszíneltek a rendőrök

2023. január 9. 10:41 | behir.hu

Két esetben helyszíneltek a hétvégén a rendőrök a Viharsarokban.

Mezőkovácsháza külterületén január 6-án 9 óra 45 perc körül egy személygépkocsi vezetője letért az útról, majd árokba csúszott és nekiütközött egy fának. A balesetben a 26 éves kunágotai autós könnyebben megsérült – számolt be róla a rendőrség.

Három órával később Békéscsabán, a Szarvasi út és a Szent Imre utca kereszteződésében egy személyautó vezetője nem biztosított elsőbbséget egy kerékpárral közlekedő nőnek és elütötte. A mentők a biciklist könnyű sérüléssel vitték kórházba.

További programok »

Itthon

Most már hívd fel Sanyit!

Csütörtökön folytatódott a Gyulai Törvényszéken annak a férfinak az ügye, aki 2023. augusztus 15-én, a békéscsabai Munkácsy Hotelben halálra késelte Szabó Sándort, a szálloda biztonsági alkalmazottját. A bíróság ezúttal a hotel munkatársait hallgatta meg.
2025. június 12. 20:46
FEL