Megszűnik az OTP egyik népszerű szolgáltatása

2022. március 13. 07:25 | behir.hu

Március 24-től a SmartBank szolgáltatást a lakossági ügyfélkörben kivezetik –írja honlapján a pénzintézet.

A korábbi szolgáltatás helyét az új OTP MobilBank veszi át, amely biztosítja a napi bankoláshoz szükséges legfontosabb funkciókat. Az új MobilBank használatáért egyelőre nem számítanak fel külön havidíjat  augusztus 31-ig. Az átmeneti időszak lezárásáról mindenkit értesítenek majd. A pénzintézet közleményben kiemete, hogy a nem lakossági ügyfelek továbbra is tudják használni a SmartBank minden funkcióját.

A lakossági SmartBank alkalmazás március 24. után is elérhető marad május végéig, viszont lakossági ügyfelek számára csak az új internet- és mobilbank regisztráció funkció, valamint a Selfie számlanyitás lehetőség jelenik meg. A lakossági SmartBank regisztrációkat várhatóan 2022. május végén törlik.

Forrás: Világgazdaság

További programok »

Gazdaság

Fókuszban a reklámszabályok: országos vizsgálatot folytat az fogyasztóvédelem

A Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH) a kormányhivatalokkal együttműködve idén is ellenőrzi, hogy a vállalkozások betartják-e a reklámokra és a fogyasztói tájékoztatásokra vonatkozó szabályokat. Az ellenőrzések célja a jogszabályi előírások következetes betartása, valamint a tisztességes piaci tájékoztatás és a tudatos fogyasztói döntések erősítése.
10:36
FEL