A szakképzés területén elhivatottan végzett, eredményes pedagógusi, intézményvezetői és szervezői munkája elismeréseként Novák Katalin köztársasági elnök Magyar Arany Érdemkereszt kitüntetést adományozott Schnider Györgynek, a Békéscsabai Szakképzési Centrum Vásárhelyi Pál Technikum és Kollégium igazgatójának.
Magyar Arany Érdemkereszt kitüntetést kapott Schnider György
2023. augusztus 21. 15:35
| behir.hu
Augusztus huszadika alkalmából békéscsabai intézmény vezetője kapott magas állami kitüntetést.
Ezek is érdekelhetik
Ketten kapják meg 2026-ban a Békéscsaba Kiváló Pedagógusa elismerést
2026. április 23. 17:45
Bepillantás a Vízmű világába – Idén is megrendezte a kamara a JóPálya vetélkedőt
2026. április 21. 15:05
Pontosság és megbízhatóság – Az ország legjobbjai versenyeznek a Vízműben
2026. március 26. 12:14
Bányásznap: Szakmai előadások a többszörös jubileumot ünneplő Vízműben
2026. március 25. 11:49