Közel 3000 riasztást kaptak a mentők

2017. január 1. 09:14 | Balázs Anett

A mentők országszerte csaknem háromezer riasztást kaptak szilveszter éjjelén, a legtöbb az alkoholfogyasztással függött össze - mondta az Országos Mentőszolgálat szóvivője az M1 aktuális csatornának vasárnap reggel. Csak a fővárosban több mint negyvenen kerültek kórházba alkoholmérgezés miatt.

Győrfi Pál közölte: 330 embert láttak el alkoholmérgezés miatt, akik közül 52 kiskorú volt. Hozzátette: 17 esetről érkezett bejelentés pirotechnikai eszköz okozta sérülés miatt. Emellett voltak közlekedési balesetek, de verekedések, szurkálások sérültjeihez is riasztották a mentőket.

Forrás: MTI

További programok »

Kék hírek

Gyászol a rendőrség: Elhunyt dr. Gulyás Zsolt dandártábornok

Életének 54. évében elhunyt dr. Gulyás Zsolt rendőr dandártábornok, a Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság vezetője. A főkapitány szolgálati helyén, munkavégzés közben lett rosszul, kórházba szállították, azonban a gondos orvosi ellátás ellenére életét vesztette.
2026. május 12. 14:55
FEL