Könnyű sérüléssel járó baleset Békéscsabán

2017. október 12. 11:30 | behir.hu

Békéscsabán, a Szerdahelyi utca és a Szabolcs utca kereszteződésében, október 11-én, 17 óra 15 perc körül egy kisteherautó elütött egy kerékpárost.

A kisteherautó vezetője a Szerdahelyi utcáról balra, a Szabolcs utcára kanyarodott. A 15 éves lány pedig a gyalogos-átkelőhely mellett, a kerékpárút átvezetésén akart áthajtani a kereszteződésen. A fiatal lány megsérült, állapota az elsődleges információk alapján nem súlyos.

A baleset körülményeit és a felelősség kérdését a Békéscsabai Rendőrkapitányság vizsgálja.

Forrás: police.hu

További programok »

Itthon

Család, gasztronómia, természet: Jön a Vadász- és Horgásznap Dánfokon

Immár hetedik alkalommal rendezik meg a Békés Vármegyei Vadász- és Horgásznapot 2026. június 13-án, szombaton. A békési Dánfoki Üdülőközpontban zajló, egész napos, ingyenes rendezvény nemcsak a vadászat és horgászat szerelmeseit várja, hanem gazdag kísérőprogramjaival az egész család számára tartalmas kikapcsolódást ígér.
13:35
FEL