Rangos kitüntetésben részesült Raczkó Mihály, a Kondorosi Polgárőr Egyesület alapítótagja. A 2021. július 10-én megtartott ünnepi eseményen Sonkoly Mihály, a Kondorosi Polgárőr Egyesület elnöke elmondta: Raczkó Mihály a kezdetektől, már több, mint 30 éve az egyesület tagja. A kitüntetést, mely a helyi polgárőrség számára is nagy megtiszteltetés, a polgárőrségben végzett kiemelkedő és önzetlen tevékenységéért, valamint a rendőrséggel való közös szolgálatok elismeréséért kapta.
Emlékplakettet kapott a Kondorosi Polgárőr Egyesület egyik alapítója
2021. július 12. 15:36
| Vári Bianka
A Békés Megyei Rendőr-főkapitányság Szent György emlékplakettjét dr. Varga Koritár Attila rendőr ezredes, a megyei kapitányság vezetője adta át Békésen, a Békés Megyei Polgárőrök Szövetségének közgyűlésén.
Ezek is érdekelhetik
Kondoroson rendezték a Tehetség Paletta Program megyei találkozóját
2026. június 17. 13:35
A legfontosabb a szeretet – Polgári szalon a népfőiskolán
2026. június 16. 09:27
Drogos sofőr, bolti tolvaj és körözött férfi rendőrkézen
2026. április 29. 12:32
Závogyán Magdolna kora reggel, Kondoroson adta le a szavazatát
2026. április 12. 09:21