Kicsi és még annál is kisebb: Négykerekű járgányok lepték el a Vasutast

2024. augusztus 18. 17:25 | Varga Diána

Újra megrendezték a Kisautó és Játék börzét Békéscsabán, a Vasutas Művelődési Házban, ahol közkedvelt járgányokat láthattak az érdeklődők modell formában.

Több ezer játék, akciófigura, Lego, képregény és modellautó volt látható a vasárnap délelőtti kiállításon. Bár azt gondolhatnánk, hogy a legnagyobb örömet a gyerekeknek okozta a sok-sok játék látványa, szemmel láthatóan a felnőttek is örömmel tekintették végig a miniatűr négykerekűeket és a különböző érdekességeket. 

De beszéljenek helyettünk inkább Matuz Melani képei, íme: 

Galéria

További programok »

Kultúra

Hamarosan nyílik az Attila-kiállítás a Magyar Nemzeti Múzeumban

Hamarosan megnyílik az Attila-kiállítás a Magyar Nemzeti Múzeumban, a kiállítás egyik legnagyobb műtárgya, Haan Antal: Nagy Leó találkozása Attilával Róma falai alatt című festménye lesz. A békéscsabai születésű Haan Antal a vatikáni Raffaello-freskót másolta le eredeti méretéhez közel, és a mű több mint száz éve nem volt látható a közönség előtt - közölte a Magyar Nemzeti Múzeum szombaton az MTI-vel.
17:10
FEL