Két baleset, két könnyű sérült

2017. november 22. 14:26 | behir.hu

Kerékpárosok sérültek meg egy mezőhegyesi és egy békéscsabai közlekedési balesetben – számolt be közleményében a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság.

Békés megyében, november 21-én két személyi sérüléssel járó közlekedési balesetről érkezett bejelentés a rendőrségre.

Mezőhegyesen, a Posta utca és a Tavasz utca kereszteződésében 8 óra 30 perc körül egy busz elütött egy kerékpárral közlekedő férfit, aki elesett és könnyebben megsérült.

Két órával később Békéscsabán, a Dózsa György úton egy kerékpáros nő és egy személygépkocsi ütközött össze. A mentők a nőt könnyű sérüléssel vitték kórházba.

 

További programok »

Itthon

Kemény fagyokkal indul a hét, majd enyhülés jön

Kedd hajnalban akár mínusz 18 Celsius-fok is lehet, és napközben is fagyni fog. Elsősorban kedden nagyobb területen várható ismét ónos eső, majd enged szorításából a fagy, és vasárnap már egyes helyeken akár plusz 10 fok is lehet napközben - derül ki a HungaroMet Nonprofit Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.
07:22
FEL