Ittas és vezetéstől eltiltott sofőröket fogtak a rendőrök

2021. augusztus 1. 08:00 | behir.hu

Szarvason ittas járművezetés, Békésen járművezetés az eltiltás hatálya alatt gyanúja miatt történt rendőri intézkedés.

Ittas járművezetés gyanúja miatt intézkedtek a rendőrök 2021. július 31-én 9 óra körül Szarvason, a Petőfi Sándor utcában. Egy személygépkocsi vezetőjénél az alkoholszonda pozitív értéket jelzett. A 38 éves kunszentmártoni férfit a rendőrök előállították a Szarvasi Rendőrkapitányságra. További két légalkoholmérés is megerősítette az ittasság gyanúját, ezért a rendőrök büntetőfeljelentést tettek ellene.

Békésen, a Széchenyi térről 2021. július 31-én 5 óra után néhány perccel előállítottak a rendőrjárőrök egy sarkadi férfit. Személygépkocsit vezetett annak ellenére, hogy korábban a Békéscsabai Járásbíróság eltiltotta a járművezetéstől. Az 57 éves férfi ellen a Békési Rendőrkapitányságon járművezetés az eltiltás hatálya alatt gyanúja miatt indult büntetőeljárás.

Forrás: police.hu

További programok »

Itthon

XIX. Köröstarcsai Hal- és Falunap várja a látogatókat szombaton

Július 18-án immár 19. alkalommal rendezik meg Köröstarcsa legnagyobb közösségi eseményét, a Hal- és Falunapot. A Ligeti Rendezvényközpontban egész nap változatos programokkal, gasztronómiai élményekkel és esti koncertekkel várják a település lakóit, valamint a környező településekről és a testvértelepülésekről érkező vendégeket.
2026. július 13. 06:24
FEL