Indonéz kapcsolatokat épít a kamara

2022. szeptember 12. 06:07 | behir.hu

Békéscsabai látogatás is tervben van.

Az Indonéz Köztársaság függetlenségének 77. évfordulója alkalmából Budapesten fogadást adott Indonézia magyarországi nagykövete. Dimas Wahab a nagykövetséggel együttműködő szervezeteket hívta meg. A rendezvényen részt vett Szikszai Csaba, a Békés Megyei Kereskedelmi és Iparkamara Külgazdasági és EU-integrációs Osztályának osztályvezetője, valamint Ms. Hastin Bakti Asih, a nagykövetség első titkára is - tudatta a Békés Megyei Kereskedelmi és Iparkamara.

Mint Szikszai Csaba elmondta, a kamara több éve ápol kétoldalú kapcsolatokat, és közvetíti az üzleti lehetőségeket. Az idei programtervben szerepel nagykövet békéscsabai látogatása egy gazdasági delegáció élén.

További programok »

Gazdaság

Kettős képet mutat a hazai uborka-termesztés

Kettős tendencia rajzolódik ki a magyar uborkatermesztésben: miközben a konzervuborka-termőterületek az elmúlt években fokozatosan csökkentek, addig a hajtatott kígyóuborka-ágazat jelentős fejlődésen ment keresztül. A szakemberek szerint a jövőben a siker kulcsa az alkalmazkodóképesség és az innováció lehet.
2026. június 22. 17:44
FEL