Három baleset, egy súlyos és két könnyű sérült

2019. július 31. 11:09 | behir.hu

Balesetnél helyszíneltek a rendőrök Békéscsabán és Békésen.

Békés megyében, 2019. július 30-án három személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetről érkezett bejelentés a rendőrségre.

Békéscsabán, az Andrássy út és a Mednyánszky utca kereszteződésében, 9 óra 45 perc körül egy személygépkocsi nem adott elsőbbséget és elütött egy kerékpárral közlekedő gyermeket. A kisfiú elesett és könnyű sérülést szenvedett. Negyed órával később szintén Békéscsabán, az Andrássy úton összeütközött két kerékpáros. A balesetben az egyik biciklis könnyebben megsérült. Békésen, a Táncsics Mihály utcában, 11 óra 30 perc körül elesett egy motorral közlekedő férfi. A mentők a jármű vezetőjét súlyos sérüléssel vitték kórházba.

Forrás: Police.hu
 
 

További programok »

Itthon

Sorsfordító titkok Mohácsról: jubileumot ünnepelt az Andrássy történészszalonja

Jubileumi alkalomhoz érkezett a TÖRIZZZ az Andrássyban! történész-polgári szalon: június 11-én immár 10. alkalommal látogatott el a gimnáziumba a szakma egy jeles képviselője. Ezúttal dr. Varga Szabolcs, a Mohács500 kutatócsoport tagja tartott rendhagyó, magával ragadó előadást az 1526-os csatáról és annak háttérkörülményeiről, majd a program délután a megyei könyvtárban egy kötetlen könyvbemutatóval és szakmai beszélgetéssel zárult.
2026. június 11. 18:08
FEL