A nagy érdeklődésre való tekintettel, a fenntarthatóság jegyében idén is meghirdeti a gyulai önkormányzat a 2024-ben elindított, Gyümölcsfát a portára, díszfát az utcára elnevezésű, környezetszépítő zöld városmarketing-akcióját – közölték a városi honlapon.