Egyre olcsóbb lesz a benzin

2023. február 27. 18:40 | behir.hu

Három forinttal lesz olcsóbb a benzin szerdától, a gázolaj ára változatlan.

Miután február folyamatos könnyebbséget hozott az autósoknak, március elsején ismét olcsóbbá válik a tankolás a holtankoljak.hu legfrissebb adatai szerint. A portál szerint a kutakon a benzin 3 forinttal lehet olcsóbb, míg a gázolaj ára változatlan marad szerdától.

Az átlagár így a 95-ös benzin esetében literenként 607 forint, a gázolajnál pedig literenként 618 forint lehet, szemben a február elseji 626,9 és 683,5 forintos átlagárral.

Forrás: holtankoljak.hu

További programok »

Itthon

Városismereti séta Munkácsy nyomában

Munkácsy Mihály születésének 182. évfordulója alkalmából február 20-án városismereti sétát szervezett a Békés Megyei Könyvtár. A „Lieb Mihály útján-nyomán” elnevezésű program során a résztvevők azokat a békéscsabai helyszíneket járták végig, amelyek meghatározó szerepet játszottak a festőfejedelem gyermekkorában.
17:40
FEL