Békés megyében, a Tarhos és Doboz közötti út mellett, egy kukoricatáblában július 19-én 13 óra 45 perc körül, lakossági bejelentést követően elfogtak a rendőrök két határsértőt. A férfiak szír állampolgárnak mondták magukat, de személyazonosságukat és azt, hogy jogszerűen tartózkodnak Magyarországon, nem tudták hitelt érdemlően igazolni. A rendőrök előállítják őket a Gyula Határrendészeti Kirendeltségre, ahol idegenrendészeti eljárás indul ellenük.
Egy Tarhos és Doboz közti kukoricásban találtak 2 határsértőt a rendőrök
2020. július 19. 14:56
| behir.hu
A magukat szír állampolgárnak valló férfiak nem tudták hitelt érdemlően igazolni a személyazonosságukat és azt, hogy jogszerűen tartózkodnak Magyarországon. A rendőrök előállítják őket.
Ezek is érdekelhetik
Szanazugért jótékonykodtak a Dobozi Vadászházban
2026. június 20. 09:18
Széchenyi 2020 – Napelemes rendszerrel lesz fenntarthatóbb a Dobozi üzlet
2026. június 19. 12:05
Programkavalkád: A majálisoké és a fesztiváloké lesz a főszerep a hétvégén
2026. április 29. 14:20