Egy hónapig kezelték a postást, úgy megharapta a kutya

2018. február 26. 12:12 | behir.hu
Megharapott egy postást egy kutya Csabaszabadiban. Az eb gazdája nyitva hagyta házának kapuját, a kutya így tudott kiszaladni az utcára.

Súlyosan megsérült egy postás 2017. július 20-án, Csabaszabadiban. Küldeményt vitt az egyik házhoz, az ott lakó férfi éppen kikísérte az utcára egyik ismerősét. A kaput nem csukta be maga mögött. Az udvaron szabadon volt két rottweiler kutyája, a nyitott kapun át az egyik kiment az utcára és megharapta a postást. A férfi súlyosan megsérült, több mint egy hónapos orvosi kezelés után tudott csak újra munkába állni. A kutya tulajdonosa elismerte a felelősségét, és amiben tudott, segített a sérültnek, hogy mielőbb felépüljön.

A Békéscsabai Rendőrkapitányság a csabaszabadi férfit gondatlanságból elkövetett súlyos testi sértéssel gyanúsítja. A nyomozást a rendőrség lezárta, és a büntetőeljárás iratait 2018. február 26-án továbbította a Békéscsabai Járási Ügyészségre.

Forrás:police.hu

 

További programok »

Itthon

Ilyen időre számíthatunk január utolsó hetében

Jellemzően borult, párás, többfelé ködös idő várható a jövő héten és többször kell csapadékra - esőre, ónos szitálásra - is számítani, a szél olykor élénk, erős lesz. A hőmérséklet csúcsértéke 5-10 Celsius-fok között alakul és éjszakánként sem kell erős fagyokra készülni - derül ki a HungaroMet Nonprofit Zrt. előrejelzéséből
17:07
FEL