Drakula a csabai nézők vérére (is) utazik

2022. szeptember 7. 11:14 | behir.hu

Vérbeli színházrajongókat várnak a Békéscsabai Jókai Színházba szombaton, akik egy jó ügy érdekében nyújthatják segítő karjukat.

A világ leghíresebb vérszívójáról készül előadás a Jókai színházban, a teátrumban pedig arra gondoltak, hogy ez egy remek apropót szolgáltat a véradásra. Persze nem arról van szó, hogy az összegyűjtött vért Drakula kapja, az értékes testnedvet az Országos Vérellátó Szolgálat javára gyűjti a teátrum, a Magyar Vöröskereszt és a Békéscsabai Területi Vérellátó.

Azokat, akik segítő karjukat nyújtanák, szeptember 10-én várják a Jókai színház előcsarnokába 9-től 12 óráig, a véradókat a teátrum ajándékban részesíti. 

 

További programok »

Kultúra

Tizedik alkalommal fakad dal(lam)ra a Kastélypark: Jubileumi Pro Musica tábor

Tizedik egymást követő évben szervezik meg a Pro Musica Fúvósötös- és Kamarazene-tábort a tarhosi Wenckheim-kastélyban. Az Alapítvány a Megújuló Tarhosért és a Pro Musica Fúvósötös művész-tanárai által szervezett egyhetes zenei műhelymunkát záróhangversennyel ünneplik meg augusztus 7-én: diákok és tanárok közösen, különböző kamarazenei formációkban adnak kamarazenei koncertet.
2026. augusztus 1. 17:17
FEL