Dohányboltból akart rabolni

2018. szeptember 16. 09:47 | behir.hu

Megfenyegette és a bevételt követelte az eladótól egy fiatal fiú Eleken, egy dohányboltban. A rendőrök egy órán belül elfogták és őrizetbe vették a gyanúsítottat.

Törölközővel takarta el az arcát, így ment be egy fiatal fiú 2018. szeptember 15-én, 16 óra körül, egy eleki dohányboltba. Egy késsel megfenyegette az eladót és a bevétel átadását követelte.

A bolt alkalmazottja ezt megtagadta, ezért a fiú elhagyta az üzletet. Az eladó felismerte a 17 éves eleki fiatalt, akit a rendőrök egy órán belül elfogtak a lakásán. A Gyulai Rendőrkapitányság rablás bűntett kísérlete miatt indított büntetőeljárást ellene és őrizetbe vette.

Forrás: police.hu

További programok »

Itthon

Parázs hangulat a XI. Szent Iván Éji Vigadalomban – Galériával

Június 20-án, este a békéscsabai Szent István tér felé kanyarodókat nem egy sima, csendes nyári sétatér fogadta. A városháza előtt ugyanis ismét fellobbantak a lángok, és a javából dübörgött a XI. Szent Iván Éji Vigadalom. Remek időjárásban, egy kifejezetten kellemes, vidám hangulatú délután után fordultunk rá az estére, ahol a becslések szerint közel 3000 ember fordult meg a főtéren, hogy együtt ünnepelje a nyári napfordulót és a legrövidebb éjszakát.
2026. június 21. 15:36
FEL