Dandártábornokká nevezték ki Békés vármegye rendőr-főkapitányát

2024. március 12. 19:30 | behir.hu

Sulyok Tamás köztársasági elnök Pintér Sándor belügyminiszter javaslatára március 15-i hatállyal dandártábornokká nevezte ki Vörös Ferenc rendőr ezredest - közölte kedden a Sándor-palota.

Vörös Ferenc kinevezése mellett több előléptetést is bejelentett a Sándor-palota. Magyarország köztársasági elnöke a belügyminiszter javaslatára

  • 2024. március 15-ei hatállyal rendőr dandártábornok rendfokozatba nevezte ki Horváth András rendőr ezredest, 
  • 2024. március 15-ei hatállyal tűzoltó dandártábornok rendfokozatba nevezte ki Kecskeméti Dániel tűzoltó ezredest,
  • 2024. március 15-ei hatállyal rendőr dandártábornok rendfokozatba nevezte ki dr. Pilisi Gábor rendőr ezredest.

 

Fotó: Sándor-palota

 

Magyarország köztársasági elnöke a honvédelmi miniszter előterjesztésére

  • 2024. március 15-ei hatállyal altábornagy rendfokozatba léptette elő Takács Attila Géza vezérőrnagyot,
  • 2024. március 15-ei hatállyal vezérőrnagy rendfokozatba léptette elő Ballainé Krikker Zsuzsánna dandártábornokot, 
  • 2024. március 15-ei hatállyal vezérőrnagy rendfokozatba léptette elő dr. Váczi Pál Imre dandártábornokot, 
  • 2024. március 15-ei hatállyal dandártábornok rendfokozatba nevezte ki Piros Ottó ezredest.

 

Forrás: Sándor-palota

További programok »

Itthon

Ezúttal a 3 és 77 éves köztiek gitároztak a kéken megvilágított Csabagyöngyében

A Ragyogjon kékben! egy amerikai kezdeményezés, amely az autizmussal élő társainkra hívja fel a figyelmet. A nemzetközi akció keretében április 2-án, az autizmus világnapján a világ számos nagyvárosában egy-egy szimbolikus középületet kék fénnyel világítanak meg. Ebből az alkalomból, Békéscsabán idén is közel 80 gitáros adott közös koncertet a Csabagyöngyében.
2026. április 2. 20:21
FEL