Csodás fotók az Élő- és a Holt-Körös találkozásáról

2018. április 2. 10:00 | behir.hu

Békésszentadrás határában megvillant a természet.

Ötvös Sándor fotós már több alkalommal megajándékozta a Sokszínű Vidék olvasóit látványos felvételeivel. A Gyilkos-tóról és a Békás-szorosról készített videója, a Tőserdő vidékének légi felvételei, a behavazott szegedi dóm megörökítése sok-sok olvasónk elismerését vívta ki, miként az alábbi cikkben látható fotók is:

 

 
 

A fiatal fotós a napokban újra a magasba küldte drónját. Ezúttal az Élő- és Holt-Körös találkozásását örökítette meg Békésszentandrás határában. A felvételeken gyönyörű képet mutat a Hármas-Körös a békésszentandrási vízlépcsővel, a Szarvas-Békészentandrás-i Holt-Körös, Békészentandrás házai és a mesterséges halastavak is.

 

 

Fotó: Ötvös Sándor
Fotó: Ötvös Sándor
Fotó: Ötvös Sándor

Ötvös Sándor további fotói IDE KATTINTVA láthatók.

 

forrás: sokszinuvidek.hu

További programok »

Itthon

Arcon könyökölte a kalauzt egy román férfi

Közfeladatot ellátó személy elleni erőszak és súlyos testi sértés miatt emelt vádat a Gyulai Járási Ügyészség és vádiratában próbaidőre felfüggesztett börtönbüntetés kiszabására tett indítványt egy Romániában élő, román állampolgárságú 29 éves büntetlen előéletű férfival szemben. A vádlott jegy nélkül utazott egy nemzetközi vonaton, majd miután Lőkösházán leszállították, súlyosan bántalmazta a kalauzt.
18:24
FEL