Csabai kispályás: Szezonfelező hét következik – a 6. forduló programja

2022. május 16. 13:02 | Kovács Dávid

Május 16. és 20. között rendezik a városi kispályás labdarúgó bajnokság idei szezonjának 6. fordulóját a megyeszékhelyen. Kövesse velünk minden héten a több mint hetven csapattal zajló megmérettetés eseményeit! 

1. CSOPORT
május 17. 19:30 (Kner pálya) SÖR BÁR FC - HABA ÉS HABA SECURITY
május 18. 19:00 (Tréning Center) SAPI HORGÁSZTÓ - SÖRDÖGÖK
május 20. 18:30 (Tréning Center) CSABAGYÖNGYE FC - SZISZI-SZITA
május 20. 19:00 (Tréning Center) MUSE - CSABATÁJ
május 20. 19:30 (Tréning Center) XILÁN - NÁDAS FC
május 20. 20:00 (Tréning Center) GYÖNGY PRESSZÓ - VÁNDORLÓ BÖLÉNYEK

2. CSOPORT
május 16. 18:30 (Kner pálya) DIGIARTFOTO.HU TEAM - MOLNET TEAM
május 18. 19:30 (Kner pálya) BOCA JUNIORS - ELEKTROMIXOUTLET-FAVORIT FC
május 19. 18:30 (Tréning Center) VÍZMŰ - S-MAX
május 19. 20:00 (Tréning Center) CARBON CAR CENTER KFT. - ACANASHOP.HU
május 20. 19:00 (MÁV pálya) ELIT-ŐR - LTP FC
május 20. 19:30 (Kner pálya) KUTTOR KFT - FERONIL NYELVISKOLA

3. CSOPORT
május 16. 19:00 (Tréning Center) TONDACH - GALÉRIA INVEST
május 17. 18:30 (Tréning Center) ALBAPART – JANINAGRO
május 17. 19:00 (MÁV pálya) LIVE SPORT PUB - FC BORDEAUX
május 18. 18:00 (Tréning Center) MCK - ETIL ALAKULAT
május 18. 19:00 (Kazinczy iskola) PEDAGÓGUS - KÖZÚT
május 20. 18:00 (Jamina műfű) BRISE - 48-AS VITÉZEK

4. CSOPORT
május 18. 18:30 (Kner pálya) FODOR BÚTOR - REÁD MARGIT
május 18. 18:30 (Tréning Center) CBA DÉVAVÁNYA - SWIETELSKY FC
május 18. 20:00 (Tréning Center) NETZITA - 4 ÉVSZAK CATERING
május 18. 20:00 (Jamina műfű) CYCLO - POZOR FC
május 20. 18:00 (Tréning Center) KOZMA FC - BLACK TOP
május 20. 19:00 (Jamina műfű) FC HAJTÓMŰ - 3. FÉLIDŐ

5. CSOPORT
május 16. 18:30 (Tréning Center) VÁROSHÁZA - HÖRPINTŐ FC
május 16. 19:00 (Jamina pálya) HL GUMISZERVIZ - ALIBI'88
május 17. 18:00 (Kner pálya) SÖR BÁR FC II. - GRÓSZ BURKOLÓHÁZ
május 19. 19:00 (Tréning Center) ALFA-GÉP - DRINK TEAM
május 19. 20:00 (Kner pálya) ARANYCSAPAT - MARZEK KNER NYOMDA
május 20. 20:00 (Jamina pálya) NECSESZDEL UNITED - FREE POINTS

6. CSOPORT
május 16. 20:00 (Jamina műfű) FC NÖVÉNYFUTÁR - FÉNYES FC
május 18. 19:30 (Tréning Center) IFC - FC GITANO
május 19. 17:30 (Tréning Center) HIRSCHMANN FC - NANKATSU SC
május 19. 19:00 (Kner pálya) DOGLAND FC - TIMOTEX
május 19. 20:00 (Jamina műfű) OLD FOX - ÉPÍTŐ REFORM

 

További programok »

Sport

FEL