Csabai kispályás: Jön a folytatás – a 2. forduló programja

2022. augusztus 29. 07:26 | Kovács Dávid

Augusztus 29. és szeptember 2. között rendezik a városi kispályás labdarúgó bajnokság idei szezonjának 2. fordulóját a megyeszékhelyen. Kövesse velünk minden héten a több mint hatvan csapattal zajló megmérettetés történéseit. Mutatjuk a heti programot!

1. CSOPORT
augusztus 31. 20:00 (KNER pálya) Sör-Bár FC - Sördögök
augusztus 31. 19:00 (Tréning Center) Karasznai-Kő - Boca Juniors
augusztus 31. 19:30 (Tréning Center) S-Max - Nádas FC
szeptember 1. 18:00 (Tréning Center) Csabai Bulldogok - Xilán
szeptember 2. 19:00 (Tréning Center) Muse - Sziszi-Szita
szeptember 2. 20:00 (Tréning Center) Gyöngy Presszó - Haba és Haba Security

2. CSOPORT
augusztus 29. 19:00 (KNER pálya) DigiARTfoto.hu Team - Popy's
szeptember 1. 20:00 (Tréning Center) Carbon Car Center - Elit-Őr
szeptember 2. 18:00 (Jamina pálya) Galéria Invest - Necseszdel United
szeptember 2. 18:30 (Tréning Center) Csabagyöngye FC - Molnet Team
szeptember 2. 19:30 (Tréning Center) Elektromixoutlet-Favorit FC - Live Sport Pub
szeptember 2. 19:30 (KNER pálya) LTP FC - Feronil Nyelviskola

3. CSOPORT
augusztus 29. 18:00 (KNER pálya) Etil Alakulat - Tondach
augusztus 30. 18:30 (Tréning Center) Albapart – Felületkémia
augusztus 30. 19:00 (KNER pálya) 48-as Vitézek - Netzita
augusztus 31. 18:00 (Tréning Center) MCK - Pedagógus
szeptember 1. 20:00 (KNER pálya) Aranycsapat - Jaminagro
szeptember 2. 19:00 (Jamina pálya) BRISE - Cyclo

4. CSOPORT
augusztus 29. 18:30 (Tréning Center) Városháza - CBA Dévaványa
augusztus 31. 18:30 (KNER pálya) Sör-Bár FC II. - Fodor Bútor-BoLa Klíma
augusztus 31. 18:30 (Tréning Center) Pozor FC - Reád Margit
szeptember 1. 18:30 (Tréning Center) Swietelsky FC - 4évszak Catering
szeptember 1. 19:30 (Tréning Center) Twenty - Kozma FC
szeptember 2. 20:30 (Tréning Center) 3. félidő - FC Bordeaux

5. CSOPORT
augusztus 29. 19:00 (Jamina pálya) Hörpintő-Békés Master Kft. - FC Gitano
augusztus 31. 20:00 (Jamina pálya) Grósz Burkolóház - Alfa-Gép
szeptember 1. 18:00 (Jamina pálya) Alibi' 88 - Építő Reform
szeptember 1. 19:00 (KNER pálya) Marzek Kner Nyomda - IFC
szeptember 2. 18:00 (MÁV pálya) Free Points - HL Gumiszervíz
szeptember 2. 19:00 (MÁV pálya) Black Top - Timotex

6. CSOPORT
augusztus 29. 20:00 (Jamina pálya) FC Növényfutár - Dogland FC
augusztus 30. 19:30 (Tréning Center) Foci kommandó - Vízmű
szeptember 1. 19:00 (Tréning Center) Hirschmann FC - Top Gun
szeptember 2. 19:00 (CsabaPark) Fényes FC - Old Fox

 

További programok »

Sport

FEL