Bírósági ügyünk nem évül el csak attól, hogy nem jelenünk meg a tárgyalásán

2025. július 9. 08:19 | behir.hu

Békés vármegye rendőrei két esetben is intézkedtek az elmúlt napokban. Elfogtak és előállítottak egy vésztői illetőségű férfit, illetve bódult állapotban elkövetett járművezetés vétsége miatt előállítottak egy sarkadi fiatalembert.

A Szeghalmi Rendőrkapitányság rendőrei 2025. július 7-én elfogtak és előállítottak egy vésztői férfit, aki ellen a Szeghalmi Járásbíróság adott ki elfogatóparancsot. Nem jelent meg az ügye bírósági tárgyalásán, így a következő alkalomig -őrizetben kell lennie.

Bódult állapotban elkövetett járművezetés miatt adott ki elfogatóparancsot a Békéscsabai Járásbíróság egy sarkadi férfi ellen. A 21 éves fiatalembert a Békéscsabai Rendőrkapitányság rendőrei elfogták és Gyulára, a Békés Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézetbe vitték.

Forrás: BVMRFK

További programok »

FEL