Békésen és Szeghalmon balesetnél helyszíneltek a rendőrök

2019. július 6. 16:50 | behir.hu

Békés megyében,  július 5-én két személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetről érkezett bejelentés a rendőrségre.

Békésen, az Ady Endre utcában, 15 óra 30 perc körül egy személygépkocsi vezetője nem adott elsőbbséget és elütött egy kerékpárral közlekedő nőt, aki elesett és könnyű sérülést szenvedett.

Szeghalmon, a Szabadság tér és a Hunyadi utca kereszteződésében, 21 óra körül összeütközött két személyautó. A mentők az egyik jármű vezetőjét súlyos sérüléssel vitték kórházba.

Fotó: police.hu

 

Forrás: police.hu

További programok »

Itthon

Jelentősen túllépte a sebességet egy autós, az utasa súlyosan megsérült

Maradandó fogyatékosságot eredményező közúti baleset gondatlan okozásának vétsége miatt emelt vádat a Gyulai Járási Ügyészség és vádiratában próbaidőre felfüggesztett fogházbüntetés és közúti járművezetéstől eltiltás büntetés kiszabására tett indítványt egy 50 éves büntetlen előéletű, Németországban élő, magyar állampolgárságú férfival szemben, aki Körösladányban gyorshajtással okozott igen súlyos következményekkel járó közlekedési balesetet.
11:05
FEL