Az MVM szakemberei dolgoznak Békéscsabán, a Corvin utcán

2024. július 17. 12:34 | behir.hu

Akik a mai nap folyamán Békéscsabán, a Corvin utcai benzinkút és üzletek előtt kerékpároztak, tapasztalhatták, hogy a kerékpárutat érintő munkálatok folynak. Szerkesztőségünkbe is érkeztek jelzések ennek kapcsán.

Mint megtudtuk, az érintett területen az MVM szakemberei tevékenykednek. A napokban a város több pontján is voltak áramkimaradások, ezzel összefüggésben az energetikai cég munkatársai az üzemzavar elhárításán dolgoznak.

A kerékpárút egy részén kerülni kell, a bicikliseket és az autósokat arra kérik, hogy az érintett szakaszon fokozott figyelemmel közlekedjenek. 

 

Galéria

 

 

További programok »

Önkormányzati hírek

Szarvas Péter: Korszerű, univerzális takarítógépet szerzett be az önkormányzat

Modern, komplex, több funkciós tisztítógépet vásárolt az önkormányzat – jelentette be Szarvas Péter polgármester a péntek délelőtti tájékoztatóján. A városvezető emellett érintette a városban folyó beruházások jelenlegi helyzetét, a fásítási projektet, valamint az önkormányzat karácsonyi jótékonysági koncertjét is.
11:50
FEL