Csapó Tamás r. zászlós (Békéscsabai Rendőrkapitányság) súlylökésben megismételte a tavalyi kiváló szereplését, ismét első helyezést ért el. Síkfutásban, 1500 méteren Gyebnár Éva r. főhadnagy (Békéscsabai Rendőrkapitányság), mint már sok más versenyen, ismét bizonyított, nagyon szoros küzdelemben bronzérmes lett. Tarapcsák Krisztián r. hadnagy (Gyulai Rendőrkapitányság) pedig távolugrásban harmadik lett, 100 méteres síkfutásban pedig ötödikként ért célba - számolt be a teljesítményekről a rendőrség a közösségi oldalán.
Atlétikában jeleskedtek a viharsarki rendőrök
2025. május 11. 15:17
| behir.hu
Budapesten, az Ikarus atlétikai pályán rendezték meg május 7-én a Belügyminisztérium Országos Atlétikai Bajnokságát. A megmérettetésen a Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányságot három rendőr képviselte, mindhárman szép eredményt értek el.
Ezek is érdekelhetik
Figyelem, autósok! Veszélyes helyzeteket szül a szabálytalankodás a Dobozi úton
2026. június 25. 17:05
„Munkásmellény” volt a jelszó – 16 embert fogtak el a rendőrök Békésben
2026. június 25. 13:01
Újra várja a lakossági jelzéseket a rendőrség közlekedésbiztonsági kampánya
2026. június 24. 14:10
Másnap reggel is pozitívan – ittasan vezetett egy férfi Békéscsabán
2026. június 23. 06:24