Átadták a Battonya közelében elfogott határsértőt a román hatóságnak

2017. október 6. 11:41 | Mikóczy Erika

A magát líbiainak valló külföldi illegálisan lépte át a magyar–román államhatárt Békés megyében - tájékoztatott közleményében a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság.

Battonya közelében  október 5-én, 18 óra 45 perc körül elfogtak a rendőrök egy külföldit. A magát líbiai állampolgárnak valló férfi nem tudta hitelt érdemlően igazolni személyazonosságát és azt, hogy jogszerűen tartózkodik Magyarországon.

A rendőrök előállították a határsértőt a Battonya Határrendészeti Kirendeltségre, ahol megtörtént a meghallgatása, majd október 6-án, 8 óra 20 perckor átadták a román hatóság képviselőinek.

 
Forrás: police.hu

További programok »

Kék hírek

Másnap reggel is pozitívan – ittasan vezetett egy férfi Békéscsabán

Pozitív eredményt mutatott az alkoholszonda annál a férfinál, akit hétfő hajnalban, 5 óra körül ellenőriztek a rendőrök Békéscsabán, a Lencsési úton. A sofőr ugyan úgy gondolta, hogy az előző este elfogyasztott alkohol addigra már kiürült a szervezetéből, a mérés azonban ennek ellenkezőjét igazolta.
06:24
FEL