A bíróság eltiltotta tőle, mégis felkereste volt párját egy férfi Orosházán

2019. április 20. 10:03 | behir.hu

A bíróság tiltása ellenére felkereste volt párját egy férfi Orosházán.

Az Orosházi Rendőrkapitányság rendőrei április 19-én 20 óra 30 perc körül előállítottak egy 52 éves orosházi férfit, akinek az Orosházi Járásbíróság korábban megtiltotta, hogy volt párjával felvegye a kapcsolatot. Ennek ellenére ittas állapotban elment a nőhöz, és hangosan szidalmazta, veszekedett vele. A rendőrség a férfi ellen a távoltartó határozat szabályainak megszegése miatt szabálysértési eljárást indított.

 

Forrás: police.hu

 

További programok »

Kék hírek

Vascsővel nyomatékosította érveit a szarvasi férfi, milliós a kár

Újabb eseménydús napokon vannak túl a Békés vármegyei rendőrök. Az elmúlt hétvége mérlege kábítószergyanús sofőr előállítása, egy szarvasi parkolóban történt milliós rongálás, valamint egy Gyomaendrődről Dobozig tartó, engedély nélküli autós utazás volt.
2026. június 22. 16:00
FEL